Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2020-2021

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC T SLEEPBOOTJE 2 - KON. BRUGSE BC zondag 27/09/2020 14:00
K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC POCKET maandag 28/09/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC KASTEELDREEF vrijdag 02/10/2020 19:30

RONDE 2

BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC KASTEELDREEF zondag 11/10/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC GILDE HOGER OP 1 woensdag 14/10/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - KON. BRUGSE BC vrijdag 16/10/2020 19:30

RONDE 3

BC POCKET - BC QUALITY ZELE 2 woensdag 28/10/2020 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 28/10/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC GILDE HOGER OP 1 donderdag 29/10/2020 19:30

RONDE 4

BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC POCKET zondag 08/11/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE 2 woensdag 11/11/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC GILDE HOGER OP 1 donderdag 12/11/2020 19:30

RONDE 5

K.BC ARGOS WESTVELD - KON. BRUGSE BC woensdag 25/11/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - BC POCKET donderdag 26/11/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 27/11/2020 19:30

RONDE 6

BC POCKET - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 09/12/2020 19:00
KON. BRUGSE BC - BC KASTEELDREEF donderdag 10/12/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 11/12/2020 19:30

RONDE 7

K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 maandag 14/12/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - BC POCKET donderdag 17/12/2020 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 17/12/2020 19:30

RONDE 8

BC KASTEELDREEF - BC QUALITY ZELE 2 donderdag 28/01/2021 19:30
BC POCKET - K.BC GILDE HOGER OP 1 woensdag 10/02/2021 19:00
KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE 2 donderdag 11/02/2021 19:30

RONDE 9

K.BC GILDE HOGER OP 1 - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 22/02/2021 19:30
KON. BRUGSE BC - BC QUALITY ZELE 2 donderdag 25/02/2021 19:30
BC KASTEELDREEF - BC T SLEEPBOOTJE 2 donderdag 25/02/2021 19:30

RONDE 10

BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD zondag 07/03/2021 14:00
K.BC GILDE HOGER OP 1 - KON. BRUGSE BC maandag 08/03/2021 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC POCKET vrijdag 12/03/2021 19:30

RONDE 11

K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC KASTEELDREEF maandag 22/03/2021 19:30
BC POCKET - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 24/03/2021 19:00
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 26/03/2021 19:30

RONDE 12

K.BC GILDE HOGER OP 1 - BC QUALITY ZELE 2 maandag 05/04/2021 19:30
BC POCKET - BC KASTEELDREEF woensdag 07/04/2021 19:00
KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 08/04/2021 19:30

RONDE 13

BC KASTEELDREEF - KON. BRUGSE BC donderdag 15/04/2021 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC QUALITY ZELE 2 zondag 18/04/2021 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC POCKET woensdag 21/04/2021 19:30

RONDE 14

BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC GILDE HOGER OP 1 zondag 02/05/2021 14:00
BC POCKET - KON. BRUGSE BC woensdag 05/05/2021 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KASTEELDREEF woensdag 05/05/2021 19:30