Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2023-2024

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

KON KORTRIJKSE BC - KBC KRIJT OP TIJD MELLE vrijdag 01/09/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC GILDE HOGER OP 1 dinsdag 05/09/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC ONS HUIS woensdag 06/09/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - BC 't OSKE donderdag 07/09/2023 19:30
KON BRUGSE BC - KBC ARGOS WESTVELD donderdag 07/09/2023 19:30

RONDE 2

KBC ONS HUIS - KON BRUGSE BC maandag 11/09/2023 19:30
BC 't OSKE - KBC ARGOS WESTVELD zaterdag 16/09/2023 14:00
KON KORTRIJKSE BC - KBC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 16/09/2023 14:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC QUALITY ZELE dinsdag 19/09/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 29/09/2023 19:30

RONDE 3

BC 't OSKE - KBC ONS HUIS zaterdag 30/09/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE dinsdag 03/10/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON KORTRIJKSE BC woensdag 04/10/2023 14:30
KON BRUGSE BC - KBC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 05/10/2023 19:30
KBC ARGOS WESTVELD - KBC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 06/10/2023 19:30

RONDE 4

KON KORTRIJKSE BC - BC QUALITY ZELE zaterdag 14/10/2023 14:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 17/10/2023 19:30
KBC ONS HUIS - KBC GILDE HOGER OP 1 woensdag 18/10/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON BRUGSE BC woensdag 18/10/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - BC 't OSKE woensdag 18/10/2023 19:30

RONDE 5

KON KORTRIJKSE BC - KON BRUGSE BC zaterdag 28/10/2023 14:30
KBC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE maandag 30/10/2023 19:30
KBC ONS HUIS - KBC GILDE HOGER OP 2 maandag 30/10/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC KRIJT OP TIJD MELLE dinsdag 31/10/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC 't OSKE woensdag 01/11/2023 19:30

RONDE 6

KBC ARGOS WESTVELD - KON KORTRIJKSE BC zaterdag 11/11/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC KRIJT OP TIJD MELLE dinsdag 14/11/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 1 woensdag 15/11/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC ONS HUIS donderdag 16/11/2023 19:30
KON BRUGSE BC - BC 't OSKE donderdag 16/11/2023 19:30

RONDE 7

KON KORTRIJKSE BC - BC 't OSKE zaterdag 25/11/2023 14:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KON BRUGSE BC dinsdag 28/11/2023 19:30
KBC ONS HUIS - KBC ARGOS WESTVELD woensdag 29/11/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - BC QUALITY ZELE woensdag 29/11/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 2 woensdag 29/11/2023 19:30

RONDE 8

KON KORTRIJKSE BC - KBC ONS HUIS vrijdag 08/12/2023 19:30
BC 't OSKE - KBC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 09/12/2023 14:00
KBC ARGOS WESTVELD - KBC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 09/12/2023 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - KON BRUGSE BC dinsdag 12/12/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 14/12/2023 19:30

RONDE 9

KON KORTRIJKSE BC - KBC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 16/12/2023 14:30
KBC GILDE HOGER OP 2 - BC 't OSKE dinsdag 19/12/2023 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC ONS HUIS woensdag 20/12/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC ARGOS WESTVELD woensdag 20/12/2023 19:30
BC QUALITY ZELE - KON BRUGSE BC donderdag 21/12/2023 19:30

RONDE 10

KBC ONS HUIS - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 03/01/2024 19:30
BC 't OSKE - BC QUALITY ZELE zaterdag 13/01/2024 14:00
KBC ARGOS WESTVELD - KON BRUGSE BC zaterdag 13/01/2024 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC GILDE HOGER OP 2 dinsdag 16/01/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KON KORTRIJKSE BC woensdag 17/01/2024 19:00

RONDE 11

KBC ARGOS WESTVELD - BC 't OSKE zaterdag 27/01/2024 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - KON KORTRIJKSE BC dinsdag 30/01/2024 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 31/01/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 1 donderdag 01/02/2024 19:30
KON BRUGSE BC - KBC ONS HUIS maandag 05/02/2024 19:30

RONDE 12

KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC ARGOS WESTVELD dinsdag 13/02/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KON BRUGSE BC woensdag 14/02/2024 19:00
KBC ONS HUIS - BC 't OSKE woensdag 14/02/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC GILDE HOGER OP 2 donderdag 15/02/2024 19:30
KON KORTRIJKSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 17/02/2024 14:30

RONDE 13

BC 't OSKE - KBC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 24/02/2024 14:00
KBC ARGOS WESTVELD - KBC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 24/02/2024 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC ONS HUIS dinsdag 27/02/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KON KORTRIJKSE BC donderdag 29/02/2024 19:30
KON BRUGSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 29/02/2024 19:30

RONDE 14

BC 't OSKE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 09/03/2024 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - KBC ONS HUIS dinsdag 12/03/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC GILDE HOGER OP 1 woensdag 13/03/2024 19:00
BC QUALITY ZELE - KBC ARGOS WESTVELD donderdag 14/03/2024 19:30
KON BRUGSE BC - KON KORTRIJKSE BC donderdag 14/03/2024 19:30

RONDE 15

BC 't OSKE - KON BRUGSE BC zaterdag 23/03/2024 14:00
KON KORTRIJKSE BC - KBC ARGOS WESTVELD zaterdag 23/03/2024 14:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 26/03/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC GILDE HOGER OP 2 woensdag 27/03/2024 19:00
KBC ONS HUIS - BC QUALITY ZELE woensdag 27/03/2024 19:30

RONDE 16

BC 't OSKE - KON KORTRIJKSE BC zaterdag 06/04/2024 14:00
KBC ARGOS WESTVELD - KBC ONS HUIS zaterdag 06/04/2024 14:00
KBC GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 09/04/2024 19:30
BC QUALITY ZELE - KBC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 11/04/2024 19:30
KON BRUGSE BC - KBC GILDE HOGER OP 1 donderdag 11/04/2024 19:30

RONDE 17

KBC GILDE HOGER OP 1 - BC 't OSKE dinsdag 23/04/2024 19:30
KBC KRIJT OP TIJD MELLE - KBC ARGOS WESTVELD woensdag 24/04/2024 19:00
KBC ONS HUIS - KON KORTRIJKSE BC woensdag 24/04/2024 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE woensdag 24/04/2024 19:30
KON BRUGSE BC - KBC GILDE HOGER OP 2 donderdag 25/04/2024 19:30

RONDE 18

BC 't OSKE - KBC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 27/04/2024 14:00
KBC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 27/04/2024 14:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KON KORTRIJKSE BC dinsdag 30/04/2024 19:30
KBC ONS HUIS - KBC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 01/05/2024 19:30
KON BRUGSE BC - BC QUALITY ZELE donderdag 02/05/2024 19:30