Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2020-2021

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

K.BC GILDE HOGER OP - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 07/09/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 09/09/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T OSKE woensdag 09/09/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - BC QUALITY ZELE donderdag 10/09/2020 19:30

RONDE 2

KON. KORTRIJKSE BC - BC T OSKE zaterdag 12/09/2020 14:30
BC T SLEEPBOOTJE - ACADEMIE CENTRUM GENT zondag 13/09/2020 14:00
K.BC GILDE HOGER OP - BC QUALITY ZELE maandag 14/09/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 17/09/2020 19:30

RONDE 3

BC T SLEEPBOOTJE - K.BC ARGOS WESTVELD zondag 20/09/2020 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 23/09/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 23/09/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - BC T OSKE donderdag 24/09/2020 19:30

RONDE 4

BC T OSKE - K.BC GILDE HOGER OP zaterdag 03/10/2020 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - KON. BRUGSE BC zondag 04/10/2020 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 07/10/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE woensdag 07/10/2020 19:30

RONDE 5

BC T OSKE - BC QUALITY ZELE zaterdag 17/10/2020 14:00
KON. KORTRIJKSE BC - K.BC GILDE HOGER OP zaterdag 17/10/2020 14:30
K.BC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 22/10/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 22/10/2020 19:30

RONDE 6

KON. KORTRIJKSE BC - BC QUALITY ZELE zaterdag 31/10/2020 14:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC GILDE HOGER OP zondag 01/11/2020 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC T OSKE woensdag 04/11/2020 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 05/11/2020 19:30

RONDE 7

KON. KORTRIJKSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 14/11/2020 14:30
K.BC GILDE HOGER OP - KON. BRUGSE BC maandag 16/11/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 18/11/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 19/11/2020 19:30

RONDE 8

BC T OSKE - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 28/11/2020 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - KON. KORTRIJKSE BC zondag 29/11/2020 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC QUALITY ZELE woensdag 02/12/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. BRUGSE BC woensdag 02/12/2020 19:30

RONDE 9

KON. KORTRIJKSE BC - KON. BRUGSE BC zaterdag 12/12/2020 14:30
BC T SLEEPBOOTJE - BC T OSKE zondag 13/12/2020 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 16/12/2020 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 17/12/2020 19:30

RONDE 10

BC T OSKE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 09/01/2021 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zondag 10/01/2021 14:00
BC QUALITY ZELE - KON. BRUGSE BC donderdag 14/01/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC GILDE HOGER OP donderdag 14/01/2021 19:30

RONDE 11

BC T OSKE - KON. KORTRIJKSE BC zaterdag 16/01/2021 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 20/01/2021 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 20/01/2021 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC GILDE HOGER OP donderdag 21/01/2021 19:30

RONDE 12

BC T OSKE - KON. BRUGSE BC zaterdag 23/01/2021 14:00
KON. KORTRIJKSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 23/01/2021 14:30
K.BC GILDE HOGER OP - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE maandag 25/01/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 28/01/2021 19:30

RONDE 13

KON. KORTRIJKSE BC - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 06/02/2021 14:30
K.BC GILDE HOGER OP - BC T OSKE maandag 08/02/2021 19:30
KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 11/02/2021 19:30
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 11/02/2021 19:30

RONDE 14

K.BC GILDE HOGER OP - KON. KORTRIJKSE BC maandag 22/02/2021 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 24/02/2021 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - KON. BRUGSE BC woensdag 24/02/2021 19:30
BC QUALITY ZELE - BC T OSKE donderdag 25/02/2021 19:30

RONDE 15

BC T OSKE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 06/03/2021 14:00
K.BC GILDE HOGER OP - BC T SLEEPBOOTJE maandag 08/03/2021 19:30
BC QUALITY ZELE - KON. KORTRIJKSE BC donderdag 11/03/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. BRUGSE BC donderdag 11/03/2021 19:30

RONDE 16

BC T SLEEPBOOTJE - BC QUALITY ZELE zondag 21/03/2021 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 24/03/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. KORTRIJKSE BC donderdag 25/03/2021 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC GILDE HOGER OP donderdag 25/03/2021 19:30

RONDE 17

KON. KORTRIJKSE BC - BC T SLEEPBOOTJE zaterdag 03/04/2021 14:30
KON. BRUGSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 08/04/2021 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 08/04/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T OSKE donderdag 08/04/2021 19:30

RONDE 18

BC T OSKE - BC T SLEEPBOOTJE zaterdag 17/04/2021 14:00
K.BC GILDE HOGER OP - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 19/04/2021 19:30
KON. BRUGSE BC - KON. KORTRIJKSE BC donderdag 22/04/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE donderdag 22/04/2021 19:30