Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2020-2021

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC ELK WEIRD HEM 1 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 30/09/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 30/09/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 30/09/2020 19:30

RONDE 2

K.BC ARGOS WESTVELD 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 14/10/2020 19:30
BC ELK WEIRD HEM 1 - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 14/10/2020 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 14/10/2020 19:30

RONDE 3

BC KUNST VERMAAK 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 24/10/2020 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC ELK WEIRD HEM 1 woensdag 28/10/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE donderdag 29/10/2020 19:30

RONDE 4

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 11/11/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 11/11/2020 19:30
BC ELK WEIRD HEM 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 11/11/2020 19:30

RONDE 5

BC T SLEEPBOOTJE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zaterdag 21/11/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 25/11/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 25/11/2020 19:30

RONDE 6

BC KUNST VERMAAK 2 - BC T SLEEPBOOTJE zaterdag 05/12/2020 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - BC ELK WEIRD HEM 1 woensdag 09/12/2020 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 donderdag 10/12/2020 19:30

RONDE 7

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 zaterdag 12/12/2020 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC ARGOS WESTVELD 2 zaterdag 12/12/2020 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC ELK WEIRD HEM 1 woensdag 16/12/2020 19:30

RONDE 8

BC KUNST VERMAAK 2 - BC ELK WEIRD HEM 1 zaterdag 06/02/2021 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 06/02/2021 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 11/02/2021 19:30

RONDE 9

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE zaterdag 20/02/2021 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - BC ELK WEIRD HEM 1 zaterdag 20/02/2021 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 24/02/2021 19:30

RONDE 10

BC ELK WEIRD HEM 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 10/03/2021 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 10/03/2021 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 10/03/2021 19:30

RONDE 11

BC T SLEEPBOOTJE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 20/03/2021 19:30
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - K.BC ARGOS WESTVELD 2 woensdag 24/03/2021 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC ELK WEIRD HEM 1 donderdag 25/03/2021 19:30

RONDE 12

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 2 zaterdag 03/04/2021 14:00
K.BC KRIJT OP TIJD MELLE - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 07/04/2021 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 08/04/2021 19:30

RONDE 13

BC T SLEEPBOOTJE - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 17/04/2021 19:30
BC ELK WEIRD HEM 1 - K.BC KRIJT OP TIJD MELLE woensdag 21/04/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP 2 woensdag 21/04/2021 19:30

RONDE 14

BC ELK WEIRD HEM 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 05/05/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 2 - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 05/05/2021 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP 2 - BC KUNST VERMAAK 2 donderdag 06/05/2021 19:30