Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2020-2021

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC QUALITY ZELE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 26/09/2020 18:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 28/09/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ONS HUIS vrijdag 02/10/2020 19:30

RONDE 2

BC QUALITY ZELE 1 - K.BC ONS HUIS zaterdag 10/10/2020 18:30
K.BC GILDE HOGER OP 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 13/10/2020 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - KON. SINT NIKLASE BA vrijdag 16/10/2020 19:30

RONDE 3

K.BC GILDE HOGER OP 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 27/10/2020 19:30
K.BC ONS HUIS - KON. SINT NIKLASE BA donderdag 29/10/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE 1 vrijdag 30/10/2020 19:00

RONDE 4

ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. SINT NIKLASE BA zaterdag 07/11/2020 14:00
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 07/11/2020 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 13/11/2020 19:30

RONDE 5

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 21/11/2020 14:00
KON. SINT NIKLASE BA - BC QUALITY ZELE 1 maandag 23/11/2020 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC ONS HUIS dinsdag 24/11/2020 19:30

RONDE 6

BC QUALITY ZELE 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 05/12/2020 18:30
K.BC ONS HUIS - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 10/12/2020 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 11/12/2020 19:30

RONDE 7

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 12/12/2020 14:00
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC GILDE HOGER OP 2 maandag 14/12/2020 19:30
K.BC ONS HUIS - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 17/12/2020 19:30

RONDE 8

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE 1 zaterdag 06/02/2021 14:00
K.BC ONS HUIS - BC T SLEEPBOOTJE 1 donderdag 11/02/2021 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - KON. SINT NIKLASE BA vrijdag 12/02/2021 19:30

RONDE 9

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC GILDE HOGER OP 2 zaterdag 20/02/2021 14:00
KON. SINT NIKLASE BA - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 22/02/2021 19:30
K.BC ONS HUIS - BC QUALITY ZELE 1 donderdag 25/02/2021 19:30

RONDE 10

BC QUALITY ZELE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 06/03/2021 18:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ONS HUIS maandag 08/03/2021 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC GILDE HOGER OP 2 vrijdag 12/03/2021 19:30

RONDE 11

KON. SINT NIKLASE BA - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 22/03/2021 19:30
K.BC GILDE HOGER OP 2 - BC QUALITY ZELE 1 dinsdag 23/03/2021 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 26/03/2021 19:30

RONDE 12

BC QUALITY ZELE 1 - KON. SINT NIKLASE BA zaterdag 03/04/2021 19:30
K.BC ONS HUIS - K.BC GILDE HOGER OP 2 donderdag 08/04/2021 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 09/04/2021 19:30

RONDE 13

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ONS HUIS zaterdag 17/04/2021 14:00
K.BC GILDE HOGER OP 2 - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 20/04/2021 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC QUALITY ZELE 1 vrijdag 23/04/2021 19:30

RONDE 14

K.BC GILDE HOGER OP 2 - KON. SINT NIKLASE BA dinsdag 04/05/2021 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ONS HUIS vrijdag 07/05/2021 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 07/05/2021 19:30