Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2023-2024

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC 't SLEEPBOOTJE 1 - BC 't SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 29/08/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON KORTRIJKSE BC 1 zaterdag 02/09/2023 14:00
KBC ELK WEIRD'HEM - KON SINT-NIKLASE BA zondag 03/09/2023 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC GILDE HOGER OP 3 maandag 04/09/2023 19:30
BC KASTEELDREEF - BC STRIJTEM 1 vrijdag 08/09/2023 19:30

RONDE 2

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KASTEELDREEF zaterdag 16/09/2023 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 2 - BC STRIJTEM 1 zaterdag 16/09/2023 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - KBC GILDE HOGER OP 3 zondag 17/09/2023 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KON KORTRIJKSE BC 1 maandag 18/09/2023 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - BC 't SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 22/09/2023 19:30

RONDE 3

BC KASTEELDREEF - KON KORTRIJKSE BC 1 donderdag 28/09/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC 't SLEEPBOOTJE 2 zaterdag 30/09/2023 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 1 - KBC GILDE HOGER OP 3 zaterdag 30/09/2023 19:30
BC STRIJTEM 1 - KON SINT-NIKLASE BA maandag 02/10/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - KBC ELK WEIRD'HEM maandag 02/10/2023 19:30

RONDE 4

BC 't SLEEPBOOTJE 2 - KON KORTRIJKSE BC 1 zaterdag 07/10/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON SINT-NIKLASE BA zaterdag 14/10/2023 14:00
KBC ELK WEIRD'HEM - BC 't SLEEPBOOTJE 1 zondag 15/10/2023 19:00
BC STRIJTEM 1 - KBC GILDE HOGER OP 3 maandag 16/10/2023 19:30
BC KASTEELDREEF - KBC GILDE HOGER OP 1 donderdag 19/10/2023 19:30

RONDE 5

BC STRIJTEM 1 - KBC ELK WEIRD'HEM maandag 23/10/2023 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 3 zaterdag 28/10/2023 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 2 - BC KASTEELDREEF zaterdag 28/10/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC 't SLEEPBOOTJE 1 maandag 30/10/2023 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - KON KORTRIJKSE BC 1 vrijdag 03/11/2023 19:30

RONDE 6

BC 't SLEEPBOOTJE 1 - BC STRIJTEM 1 dinsdag 31/10/2023 19:30
KON KORTRIJKSE BC 1 - KBC GILDE HOGER OP 3 zaterdag 11/11/2023 14:30
KBC ELK WEIRD'HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT zondag 12/11/2023 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC 't SLEEPBOOTJE 2 maandag 13/11/2023 19:30
BC KASTEELDREEF - KON SINT-NIKLASE BA donderdag 16/11/2023 19:30

RONDE 7

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC 't SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 25/11/2023 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 2 - KON SINT-NIKLASE BA zaterdag 25/11/2023 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - KON KORTRIJKSE BC 1 zondag 26/11/2023 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC STRIJTEM 1 maandag 27/11/2023 19:30
BC KASTEELDREEF - KBC GILDE HOGER OP 3 donderdag 30/11/2023 19:30

RONDE 8

BC 't SLEEPBOOTJE 1 - KON KORTRIJKSE BC 1 zaterdag 02/12/2023 19:30
BC KASTEELDREEF - KBC ELK WEIRD'HEM donderdag 07/12/2023 19:30
BC STRIJTEM 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 07/12/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - BC 't SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 15/12/2023 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - KBC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 15/12/2023 19:30

RONDE 9

BC 't SLEEPBOOTJE 1 - BC KASTEELDREEF zaterdag 16/12/2023 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - BC 't SLEEPBOOTJE 2 zondag 17/12/2023 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 18/12/2023 19:30
BC STRIJTEM 1 - KON KORTRIJKSE BC 1 maandag 18/12/2023 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - KON SINT-NIKLASE BA vrijdag 22/12/2023 19:30

RONDE 10

KON KORTRIJKSE BC 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 13/01/2024 14:30
BC STRIJTEM 1 - BC KASTEELDREEF maandag 15/01/2024 19:30
BC 't SLEEPBOOTJE 2 - BC 't SLEEPBOOTJE 1 maandag 15/01/2024 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - KBC ELK WEIRD'HEM vrijdag 19/01/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - KBC GILDE HOGER OP 1 vrijdag 19/01/2024 19:30

RONDE 11

KON KORTRIJKSE BC 1 - KBC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 27/01/2024 14:30
BC 't SLEEPBOOTJE 1 - KON SINT-NIKLASE BA zaterdag 27/01/2024 19:30
BC STRIJTEM 1 - BC 't SLEEPBOOTJE 2 maandag 29/01/2024 19:30
BC KASTEELDREEF - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 01/02/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - KBC ELK WEIRD'HEM vrijdag 02/02/2024 19:30

RONDE 12

KON KORTRIJKSE BC 1 - BC KASTEELDREEF zaterdag 10/02/2024 14:30
BC 't SLEEPBOOTJE 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 10/02/2024 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - KBC GILDE HOGER OP 1 zondag 11/02/2024 19:00
KBC GILDE HOGER OP 3 - BC 't SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 16/02/2024 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - BC STRIJTEM 1 vrijdag 16/02/2024 19:30

RONDE 13

BC 't SLEEPBOOTJE 1 - KBC ELK WEIRD'HEM zaterdag 24/02/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 1 - BC KASTEELDREEF maandag 26/02/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - BC STRIJTEM 1 vrijdag 01/03/2024 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 01/03/2024 19:30
KON KORTRIJKSE BC 1 - BC 't SLEEPBOOTJE 2 zaterdag 02/03/2024 14:30

RONDE 14

BC 't SLEEPBOOTJE 1 - KBC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 02/03/2024 19:30
KON KORTRIJKSE BC 1 - KON SINT-NIKLASE BA zaterdag 09/03/2024 14:30
KBC ELK WEIRD'HEM - BC STRIJTEM 1 zondag 10/03/2024 19:00
BC KASTEELDREEF - BC 't SLEEPBOOTJE 2 donderdag 14/03/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 15/03/2024 19:30

RONDE 15

BC STRIJTEM 1 - BC 't SLEEPBOOTJE 1 donderdag 21/03/2024 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC ELK WEIRD'HEM zaterdag 23/03/2024 14:00
BC 't SLEEPBOOTJE 2 - KBC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 23/03/2024 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - BC KASTEELDREEF vrijdag 29/03/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - KON KORTRIJKSE BC 1 vrijdag 29/03/2024 19:30

RONDE 16

KON KORTRIJKSE BC 1 - KBC ELK WEIRD'HEM zaterdag 06/04/2024 14:30
BC 't SLEEPBOOTJE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 06/04/2024 19:30
BC STRIJTEM 1 - KBC GILDE HOGER OP 1 maandag 08/04/2024 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - BC 't SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 12/04/2024 19:30
KBC GILDE HOGER OP 3 - BC KASTEELDREEF vrijdag 12/04/2024 19:30

RONDE 17

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC STRIJTEM 1 zaterdag 20/04/2024 14:00
KON KORTRIJKSE BC 1 - BC 't SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 20/04/2024 14:30
BC 't SLEEPBOOTJE 2 - KBC GILDE HOGER OP 3 zaterdag 20/04/2024 19:30
KBC ELK WEIRD'HEM - BC KASTEELDREEF zondag 21/04/2024 19:00
KBC GILDE HOGER OP 1 - KON SINT-NIKLASE BA maandag 22/04/2024 19:30

RONDE 18

BC 't SLEEPBOOTJE 2 - KBC ELK WEIRD'HEM maandag 22/04/2024 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KBC GILDE HOGER OP 1 zaterdag 27/04/2024 14:00
KON KORTRIJKSE BC 1 - BC STRIJTEM 1 zaterdag 27/04/2024 14:30
BC KASTEELDREEF - BC 't SLEEPBOOTJE 1 donderdag 02/05/2024 19:30
KON SINT-NIKLASE BA - KBC GILDE HOGER OP 3 vrijdag 03/05/2024 19:30