Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2020-2021

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC METRO 2 zaterdag 05/09/2020 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ONS HUIS 2 zaterdag 05/09/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - ACADEMIE CENTRUM GENT dinsdag 08/09/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - KON. SINT NIKLASE BA vrijdag 11/09/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 11/09/2020 19:30

RONDE 2

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 12/09/2020 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC KUNST VERMAAK 2 maandag 14/09/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - KON. SINT NIKLASE BA dinsdag 15/09/2020 19:30
K.BC METRO 2 - BC QUALITY ZELE 2 woensdag 16/09/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 18/09/2020 19:30

RONDE 3

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 19/09/2020 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - KON. SINT NIKLASE BA zaterdag 19/09/2020 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 21/09/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC QUALITY ZELE 2 dinsdag 22/09/2020 19:30
K.BC METRO 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 woensdag 23/09/2020 19:30

RONDE 4

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC GILDEVRIENDEN zaterdag 03/10/2020 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC METRO 2 zaterdag 03/10/2020 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 05/10/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ARGOS WESTVELD 1 donderdag 08/10/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 09/10/2020 19:30

RONDE 5

BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 17/10/2020 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ARGOS WESTVELD 1 dinsdag 20/10/2020 19:30
K.BC METRO 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 21/10/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ONS HUIS 2 donderdag 22/10/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 23/10/2020 19:30

RONDE 6

BC KUNST VERMAAK 2 - KON. SINT NIKLASE BA zaterdag 31/10/2020 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 02/11/2020 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - K.BC GILDEVRIENDEN maandag 02/11/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 06/11/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC METRO 2 vrijdag 06/11/2020 19:30

RONDE 7

BC KUNST VERMAAK 2 - BC QUALITY ZELE 2 zaterdag 14/11/2020 19:00
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 dinsdag 17/11/2020 19:30
K.BC METRO 2 - K.BC ONS HUIS 2 woensdag 18/11/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 19/11/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 20/11/2020 19:30

RONDE 8

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ONS HUIS 2 zaterdag 28/11/2020 19:00
K.BC METRO 2 - K.BC GILDEVRIENDEN woensdag 02/12/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 donderdag 03/12/2020 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 04/12/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 04/12/2020 19:30

RONDE 9

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 12/12/2020 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC GILDEVRIENDEN zaterdag 12/12/2020 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 maandag 14/12/2020 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC METRO 2 donderdag 17/12/2020 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 vrijdag 18/12/2020 19:30

RONDE 10

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC GILDEVRIENDEN zaterdag 09/01/2021 19:00
K.BC ONS HUIS 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 11/01/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 11/01/2021 19:30
K.BC METRO 2 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 13/01/2021 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC QUALITY ZELE 2 donderdag 14/01/2021 19:30

RONDE 11

BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 16/01/2021 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 16/01/2021 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 maandag 18/01/2021 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC GILDEVRIENDEN donderdag 21/01/2021 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC METRO 2 vrijdag 22/01/2021 19:30

RONDE 12

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ONS HUIS 2 zaterdag 23/01/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC METRO 2 maandag 25/01/2021 19:00
KON. SINT NIKLASE BA - BC T SLEEPBOOTJE 1 donderdag 28/01/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 29/01/2021 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC GILDEVRIENDEN vrijdag 29/01/2021 19:30

RONDE 13

ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 06/02/2021 19:00
K.BC ONS HUIS 2 - BC QUALITY ZELE 2 maandag 08/02/2021 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC KUNST VERMAAK 2 dinsdag 09/02/2021 19:30
K.BC METRO 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 woensdag 10/02/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - KON. SINT NIKLASE BA vrijdag 12/02/2021 19:30

RONDE 14

BC KUNST VERMAAK 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 20/02/2021 19:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC METRO 2 zaterdag 20/02/2021 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC QUALITY ZELE 2 maandag 22/02/2021 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - KON. SINT NIKLASE BA maandag 22/02/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - K.BC GILDEVRIENDEN vrijdag 26/02/2021 19:30

RONDE 15

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE 2 zaterdag 06/03/2021 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 06/03/2021 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC ONS HUIS 2 dinsdag 09/03/2021 19:30
K.BC METRO 2 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 woensdag 10/03/2021 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC KUNST VERMAAK 2 donderdag 11/03/2021 19:30

RONDE 16

ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. SINT NIKLASE BA zaterdag 20/03/2021 19:00
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 20/03/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC GILDEVRIENDEN maandag 22/03/2021 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - K.BC METRO 2 maandag 22/03/2021 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 26/03/2021 19:30

RONDE 17

BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC QUALITY ZELE 2 zaterdag 03/04/2021 19:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD 1 zaterdag 03/04/2021 19:30
K.BC ONS HUIS 2 - BC KUNST VERMAAK 2 maandag 05/04/2021 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - KON. SINT NIKLASE BA maandag 05/04/2021 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - K.BC METRO 2 dinsdag 06/04/2021 19:30

RONDE 18

BC KUNST VERMAAK 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 17/04/2021 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ONS HUIS 2 maandag 19/04/2021 19:30
K.BC GILDEVRIENDEN - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 20/04/2021 19:30
K.BC METRO 2 - KON. SINT NIKLASE BA woensdag 21/04/2021 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD 1 - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 23/04/2021 19:30