Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2018-2019

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC T OSKE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 01/09/2018 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - BC QUALITY ZELE zaterdag 01/09/2018 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC DE GILDE HOGER OP maandag 03/09/2018 19:30
K.BC METRO - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 05/09/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - KON. KORTRIJKSE BC 2 donderdag 06/09/2018 19:30

RONDE 2

BC T SLEEPBOOTJE - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 15/09/2018 19:30
K.BC METRO - KON. BRUGSE BC woensdag 19/09/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 19/09/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - BC QUALITY ZELE donderdag 20/09/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - BC T OSKE donderdag 20/09/2018 19:30

RONDE 3

BC T OSKE - KON. KORTRIJKSE BC 2 zaterdag 29/09/2018 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. BRUGSE BC woensdag 03/10/2018 19:30
BC QUALITY ZELE - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 04/10/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - K.BC METRO donderdag 04/10/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 04/10/2018 19:30

RONDE 4

KON. BRUGSE BC - KON. KORTRIJKSE BC 2 maandag 15/10/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC DE GILDE HOGER OP maandag 15/10/2018 19:30
K.BC METRO - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 17/10/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 18/10/2018 19:30
BC QUALITY ZELE - BC T OSKE donderdag 18/10/2018 19:30

RONDE 5

BC T OSKE - K.BC METRO zaterdag 27/10/2018 14:00
KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE maandag 29/10/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 31/10/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 31/10/2018 19:30
BC QUALITY ZELE - KON. KORTRIJKSE BC 1 donderdag 01/11/2018 19:30

RONDE 6

BC T SLEEPBOOTJE - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 10/11/2018 19:30
KON. BRUGSE BC - BC QUALITY ZELE maandag 12/11/2018 19:30
K.BC METRO - KON. KORTRIJKSE BC 2 woensdag 14/11/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - BC T OSKE donderdag 15/11/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 15/11/2018 19:30

RONDE 7

BC T OSKE - KON. BRUGSE BC zaterdag 24/11/2018 14:00
K.BC METRO - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 28/11/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 29/11/2018 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 29/11/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - KON. KORTRIJKSE BC 2 donderdag 29/11/2018 19:30

RONDE 8

BC T SLEEPBOOTJE - BC T OSKE zaterdag 08/12/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 10/12/2018 19:30
KON. BRUGSE BC - KON. KORTRIJKSE BC 1 maandag 10/12/2018 19:30
K.BC METRO - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 12/12/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - BC QUALITY ZELE woensdag 12/12/2018 19:30

RONDE 9

BC T OSKE - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 15/12/2018 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - KON. KORTRIJKSE BC 2 zaterdag 15/12/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. BRUGSE BC maandag 17/12/2018 19:30
K.BC METRO - BC QUALITY ZELE woensdag 19/12/2018 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - KON. KORTRIJKSE BC 1 donderdag 20/12/2018 19:30

RONDE 10

ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T OSKE maandag 21/01/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - KON. KORTRIJKSE BC 1 woensdag 23/01/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC METRO woensdag 23/01/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 24/01/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - KON. BRUGSE BC donderdag 24/01/2019 19:30

RONDE 11

BC T OSKE - KON. KORTRIJKSE BC 1 zaterdag 02/02/2019 14:00
KON. BRUGSE BC - K.BC METRO maandag 04/02/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC T SLEEPBOOTJE maandag 04/02/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. KORTRIJKSE BC 2 woensdag 06/02/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC DE GILDE HOGER OP donderdag 07/02/2019 19:30

RONDE 12

BC T SLEEPBOOTJE - K.BC DE GILDE HOGER OP zaterdag 16/02/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE maandag 18/02/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 18/02/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - BC T OSKE woensdag 20/02/2019 19:30
K.BC METRO - KON. KORTRIJKSE BC 1 woensdag 20/02/2019 19:30

RONDE 13

BC T OSKE - BC QUALITY ZELE zaterdag 02/03/2019 14:00
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC METRO zaterdag 02/03/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - KON. BRUGSE BC woensdag 06/03/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. KORTRIJKSE BC 1 woensdag 06/03/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - ACADEMIE CENTRUM GENT donderdag 07/03/2019 19:30

RONDE 14

BC T SLEEPBOOTJE - KON. BRUGSE BC zaterdag 16/03/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. KORTRIJKSE BC 2 maandag 18/03/2019 19:30
K.BC METRO - BC T OSKE woensdag 20/03/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 21/03/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - BC QUALITY ZELE donderdag 21/03/2019 19:30

RONDE 15

BC T OSKE - K.BC DE GILDE HOGER OP zaterdag 30/03/2019 14:00
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. KORTRIJKSE BC 1 maandag 01/04/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 03/04/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - K.BC METRO woensdag 03/04/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - KON. BRUGSE BC donderdag 04/04/2019 19:30

RONDE 16

BC T SLEEPBOOTJE - KON. KORTRIJKSE BC 1 zaterdag 13/04/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC METRO maandag 15/04/2019 19:30
KON. BRUGSE BC - BC T OSKE maandag 15/04/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 17/04/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 17/04/2019 19:30

RONDE 17

BC T OSKE - BC T SLEEPBOOTJE zaterdag 27/04/2019 14:00
K.BC ARGOS WESTVELD - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 01/05/2019 19:30
K.BC DE GILDE HOGER OP - K.BC METRO donderdag 02/05/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - KON. BRUGSE BC donderdag 02/05/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - KON. KORTRIJKSE BC 2 donderdag 02/05/2019 19:30

RONDE 18

KON. BRUGSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 13/05/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 2 - BC T SLEEPBOOTJE woensdag 15/05/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T OSKE woensdag 15/05/2019 19:30
BC QUALITY ZELE - K.BC METRO donderdag 16/05/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP donderdag 16/05/2019 19:30