Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2018-2019

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

KON. BRUGSE BC - K.A. UNION SANDEMAN maandag 03/09/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC T SLEEPBOOTJE 2 maandag 03/09/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE - BC QUALITY ZELE dinsdag 04/09/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC METRO woensdag 05/09/2018 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - KON. SINT NIKLASE BA vrijdag 07/09/2018 19:30

RONDE 2

BC QUALITY ZELE - KON. BRUGSE BC zaterdag 15/09/2018 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 17/09/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE - KON. SINT NIKLASE BA dinsdag 18/09/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC METRO donderdag 20/09/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 21/09/2018 19:30

RONDE 3

BC QUALITY ZELE - KON. SINT NIKLASE BA zaterdag 29/09/2018 18:30
KON. BRUGSE BC - K.BC DE STER NINOVE maandag 01/10/2018 19:30
K.BC METRO - BC T SLEEPBOOTJE 1 woensdag 03/10/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 03/10/2018 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 2 vrijdag 05/10/2018 19:30

RONDE 4

BC QUALITY ZELE - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 13/10/2018 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 15/10/2018 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - KON. BRUGSE BC dinsdag 16/10/2018 19:00
K.BC DE STER NINOVE - K.BC METRO dinsdag 16/10/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC T SLEEPBOOTJE 2 donderdag 18/10/2018 19:30

RONDE 5

BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE 1 zaterdag 27/10/2018 18:30
K.BC METRO - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 31/10/2018 09:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. BRUGSE BC woensdag 31/10/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC DE STER NINOVE donderdag 01/11/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - KON. SINT NIKLASE BA vrijdag 02/11/2018 19:30

RONDE 6

BC T SLEEPBOOTJE 1 - KON. SINT NIKLASE BA maandag 12/11/2018 19:30
KON. BRUGSE BC - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 12/11/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 13/11/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC QUALITY ZELE donderdag 15/11/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC METRO vrijdag 16/11/2018 19:30

RONDE 7

BC QUALITY ZELE - K.BC ARGOS WESTVELD zaterdag 24/11/2018 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC DE STER NINOVE maandag 26/11/2018 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC METRO dinsdag 27/11/2018 19:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 30/11/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - KON. BRUGSE BC vrijdag 30/11/2018 19:30

RONDE 8

KON. BRUGSE BC - K.BC METRO maandag 10/12/2018 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 11/12/2018 19:00
K.BC DE STER NINOVE - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 11/12/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC T SLEEPBOOTJE 1 donderdag 13/12/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC QUALITY ZELE vrijdag 14/12/2018 19:30

RONDE 9

BC QUALITY ZELE - K.BC METRO zaterdag 15/12/2018 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - KON. BRUGSE BC maandag 17/12/2018 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 18/12/2018 19:00
K.BC DE STER NINOVE - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 18/12/2018 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 21/12/2018 19:30

RONDE 10

BC QUALITY ZELE - K.BC DE STER NINOVE zaterdag 19/01/2019 18:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 22/01/2019 19:00
K.BC METRO - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 23/01/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - KON. BRUGSE BC donderdag 24/01/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 25/01/2019 19:30

RONDE 11

KON. BRUGSE BC - BC QUALITY ZELE maandag 04/02/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - K.BC DE STER NINOVE dinsdag 05/02/2019 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 06/02/2019 19:30
K.BC METRO - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 06/02/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC T SLEEPBOOTJE 1 vrijdag 08/02/2019 19:30

RONDE 12

BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.BC METRO maandag 18/02/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC QUALITY ZELE dinsdag 19/02/2019 19:00
K.BC DE STER NINOVE - KON. BRUGSE BC dinsdag 19/02/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 21/02/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 22/02/2019 19:30

RONDE 13

KON. BRUGSE BC - KON. SINT NIKLASE BA maandag 04/03/2019 19:30
K.BC METRO - K.BC DE STER NINOVE woensdag 06/03/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE 1 woensdag 06/03/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE vrijdag 08/03/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 08/03/2019 19:30

RONDE 14

KON. BRUGSE BC - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 18/03/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - BC QUALITY ZELE maandag 18/03/2019 19:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC T SLEEPBOOTJE 2 dinsdag 19/03/2019 19:00
K.BC DE STER NINOVE - K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 19/03/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC METRO vrijdag 22/03/2019 19:30

RONDE 15

BC QUALITY ZELE - K.A. UNION SANDEMAN zaterdag 30/03/2019 18:30
KON. SINT NIKLASE BA - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 02/04/2019 19:00
K.BC METRO - BC T SLEEPBOOTJE 2 woensdag 03/04/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE STER NINOVE woensdag 03/04/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - KON. BRUGSE BC vrijdag 05/04/2019 19:30

RONDE 16

KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE 2 maandag 15/04/2019 19:30
K.BC DE STER NINOVE - BC T SLEEPBOOTJE 1 dinsdag 16/04/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE woensdag 17/04/2019 19:30
K.BC METRO - KON. SINT NIKLASE BA woensdag 17/04/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ELK WEIRD HEM donderdag 18/04/2019 19:30

RONDE 17

BC QUALITY ZELE - BC T SLEEPBOOTJE 2 zaterdag 27/04/2019 18:30
BC T SLEEPBOOTJE 1 - K.A. UNION SANDEMAN maandag 29/04/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - KON. SINT NIKLASE BA woensdag 01/05/2019 19:30
K.BC METRO - KON. BRUGSE BC woensdag 01/05/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 03/05/2019 19:30

RONDE 18

KON. BRUGSE BC - BC T SLEEPBOOTJE 1 maandag 13/05/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 15/05/2019 19:30
K.BC METRO - BC QUALITY ZELE woensdag 15/05/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - KON. SINT NIKLASE BA donderdag 16/05/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE 2 - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 17/05/2019 19:30