Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2017-2018

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC T OSKE 1 - BC T OSKE 2 maandag 04/09/2017 19:30
OOSTENDSE BA 3 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 06/09/2017 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - K. BRUGSE BC 3 woensdag 06/09/2017 19:30
K. BRUGSE BC 1 - K. BRUGSE BC 2 woensdag 06/09/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - K.BC DOS ROESELARE donderdag 07/09/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - OOSTENDSE BA 1 vrijdag 08/09/2017 19:30

RONDE 2

BC T OSKE 1 - K.BC DOS ROESELARE maandag 11/09/2017 19:30
K. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 13/09/2017 19:30
OOSTENDSE BA 2 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 13/09/2017 19:30
K. BRUGSE BC 3 - K. BRUGSE BC 1 donderdag 14/09/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - BC T OSKE 2 donderdag 14/09/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE vrijdag 15/09/2017 19:30

RONDE 3

BC T OSKE 1 - K.BC GILDE HOGER OP maandag 25/09/2017 19:30
OOSTENDSE BA 1 - OOSTENDSE BA 3 dinsdag 26/09/2017 19:30
K. BRUGSE BC 2 - K. BRUGSE BC 3 woensdag 27/09/2017 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - K. BRUGSE BC 1 woensdag 27/09/2017 19:30
OOSTENDSE BA 2 - BC T OSKE 2 woensdag 27/09/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K.BC DOS ROESELARE vrijdag 29/09/2017 19:30

RONDE 4

BC T OSKE 2 - K. BRUGSE BC 1 maandag 02/10/2017 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K.BC DOS ROESELARE dinsdag 03/10/2017 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 04/10/2017 19:30
K. BRUGSE BC 2 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE woensdag 04/10/2017 19:30
K. BRUGSE BC 3 - BC T OSKE 1 donderdag 05/10/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 2 donderdag 05/10/2017 19:30

RONDE 5

BC T OSKE 1 - OOSTENDSE BA 2 maandag 16/10/2017 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K. BRUGSE BC 2 dinsdag 17/10/2017 19:30
K. BRUGSE BC 1 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 18/10/2017 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - BC T OSKE 2 woensdag 18/10/2017 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K. BRUGSE BC 3 woensdag 18/10/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K.BC GILDE HOGER OP vrijdag 20/10/2017 19:30

RONDE 6

BC T OSKE 2 - OOSTENDSE BA 1 maandag 23/10/2017 19:30
K. BRUGSE BC 2 - BC T OSKE 1 woensdag 25/10/2017 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 3 woensdag 25/10/2017 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE woensdag 25/10/2017 19:30
K. BRUGSE BC 3 - K.BC GILDE HOGER OP donderdag 26/10/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K. BRUGSE BC 1 vrijdag 27/10/2017 19:30

RONDE 7

BC T OSKE 1 - OOSTENDSE BA 3 maandag 30/10/2017 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K. BRUGSE BC 2 woensdag 01/11/2017 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K. BRUGSE BC 3 woensdag 01/11/2017 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 01/11/2017 19:30
K. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 01/11/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - BC T OSKE 2 vrijdag 03/11/2017 19:30

RONDE 8

BC T OSKE 1 - KON. KORTRIJKSE BC maandag 06/11/2017 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K. BRUGSE BC 3 dinsdag 07/11/2017 19:30
OOSTENDSE BA 3 - BC T OSKE 2 woensdag 08/11/2017 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - K.BC DOS ROESELARE woensdag 08/11/2017 19:30
K. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 08/11/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - K. BRUGSE BC 2 donderdag 09/11/2017 19:30

RONDE 9

BC T OSKE 1 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE maandag 13/11/2017 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K.BC GILDE HOGER OP dinsdag 14/11/2017 19:30
K. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 15/11/2017 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K. BRUGSE BC 1 woensdag 15/11/2017 19:30
K.BC DOS ROESELARE - BC T OSKE 2 woensdag 15/11/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K. BRUGSE BC 3 vrijdag 17/11/2017 19:30

RONDE 10

BC T OSKE 1 - OOSTENDSE BA 1 maandag 27/11/2017 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K. BRUGSE BC 3 woensdag 29/11/2017 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - OOSTENDSE BA 3 woensdag 29/11/2017 19:30
K. BRUGSE BC 2 - BC T OSKE 2 woensdag 29/11/2017 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 29/11/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - K. BRUGSE BC 1 donderdag 30/11/2017 19:30

RONDE 11

BC T OSKE 2 - K. BRUGSE BC 3 maandag 04/12/2017 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 06/12/2017 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - OOSTENDSE BA 1 woensdag 06/12/2017 19:30
K. BRUGSE BC 1 - BC T OSKE 1 woensdag 06/12/2017 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 3 donderdag 07/12/2017 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K. BRUGSE BC 2 vrijdag 08/12/2017 19:30

RONDE 12

BC T OSKE 2 - BC T OSKE 1 maandag 11/12/2017 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON. KORTRIJKSE BC dinsdag 12/12/2017 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 13/12/2017 19:30
OOSTENDSE BA 2 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 13/12/2017 19:30
K. BRUGSE BC 2 - K. BRUGSE BC 1 woensdag 13/12/2017 19:30
K. BRUGSE BC 3 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE donderdag 14/12/2017 19:30

RONDE 13

BC T OSKE 2 - K.BC GILDE HOGER OP maandag 15/01/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - OOSTENDSE BA 2 dinsdag 16/01/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 17/01/2018 19:30
K. BRUGSE BC 1 - K. BRUGSE BC 3 woensdag 17/01/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K. BRUGSE BC 2 woensdag 17/01/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - BC T OSKE 1 woensdag 17/01/2018 19:30

RONDE 14

BC T OSKE 2 - OOSTENDSE BA 2 maandag 22/01/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 24/01/2018 19:30
K. BRUGSE BC 1 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE woensdag 24/01/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 24/01/2018 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - BC T OSKE 1 donderdag 25/01/2018 19:30
K. BRUGSE BC 3 - K. BRUGSE BC 2 donderdag 25/01/2018 19:30

RONDE 15

BC T OSKE 1 - K. BRUGSE BC 3 maandag 05/02/2018 19:30
K. BRUGSE BC 1 - BC T OSKE 2 woensdag 07/02/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - K. BRUGSE BC 2 woensdag 07/02/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 07/02/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 1 woensdag 07/02/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - OOSTENDSE BA 3 vrijdag 09/02/2018 19:30

RONDE 16

BC T OSKE 2 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE maandag 12/02/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K. BRUGSE BC 1 woensdag 14/02/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - BC T OSKE 1 woensdag 14/02/2018 19:30
K. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 14/02/2018 19:30
K. BRUGSE BC 3 - OOSTENDSE BA 3 donderdag 15/02/2018 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - KON. KORTRIJKSE BC donderdag 15/02/2018 19:30

RONDE 17

BC T OSKE 1 - K. BRUGSE BC 2 maandag 19/02/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - BC T OSKE 2 dinsdag 20/02/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 21/02/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - OOSTENDSE BA 2 woensdag 21/02/2018 19:30
K. BRUGSE BC 1 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 21/02/2018 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - K. BRUGSE BC 3 donderdag 22/02/2018 19:30

RONDE 18

BC T OSKE 2 - KON. KORTRIJKSE BC maandag 26/02/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K. BRUGSE BC 1 dinsdag 27/02/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - BC T OSKE 1 woensdag 28/02/2018 19:30
K. BRUGSE BC 2 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 28/02/2018 19:30
K. BRUGSE BC 3 - OOSTENDSE BA 2 donderdag 01/03/2018 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE donderdag 01/03/2018 19:30

RONDE 19

BC T OSKE 2 - OOSTENDSE BA 3 maandag 05/03/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE woensdag 07/03/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K. BRUGSE BC 1 woensdag 07/03/2018 19:30
K. BRUGSE BC 2 - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 07/03/2018 19:30
K. BRUGSE BC 3 - OOSTENDSE BA 1 donderdag 08/03/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - BC T OSKE 1 vrijdag 09/03/2018 19:30

RONDE 20

BC T OSKE 2 - K.BC DOS ROESELARE maandag 19/03/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K. BRUGSE BC 2 woensdag 21/03/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE - BC T OSKE 1 woensdag 21/03/2018 19:30
K. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 21/03/2018 19:30
K.BC GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 1 donderdag 22/03/2018 19:30
K. BRUGSE BC 3 - KON. KORTRIJKSE BC donderdag 22/03/2018 19:30

RONDE 21

BC T OSKE 2 - K. BRUGSE BC 2 maandag 02/04/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - BC T OSKE 1 dinsdag 03/04/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE woensdag 04/04/2018 19:30
K. BRUGSE BC 1 - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 04/04/2018 19:30
K. BRUGSE BC 3 - K.BC DOS ROESELARE donderdag 05/04/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - OOSTENDSE BA 2 vrijdag 06/04/2018 19:30

RONDE 22

BC T OSKE 1 - K. BRUGSE BC 1 maandag 09/04/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K.BC WARDEN OOM HOOGLEDE dinsdag 10/04/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 2 woensdag 11/04/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC GILDE HOGER OP woensdag 11/04/2018 19:30
K. BRUGSE BC 2 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 11/04/2018 19:30
K. BRUGSE BC 3 - BC T OSKE 2 donderdag 12/04/2018 19:30