Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2018-2019

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

OOSTENDSE BA 3 - BYE
BC T OSKE 1 - BC T OSKE 2 maandag 10/09/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - OOSTENDSE BA 2 dinsdag 11/09/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM - K.BC DOS ROESELARE woensdag 12/09/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 12/09/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - KON. KNOKSE ZANZIBAR vrijdag 14/09/2018 19:30

RONDE 2

K.BC WARDEN OOM - BYE
BC T OSKE 1 - KON. KNOKSE ZANZIBAR maandag 24/09/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 26/09/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 26/09/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 26/09/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - BC T OSKE 2 vrijdag 28/09/2018 19:30

RONDE 3

KON. KNOKSE ZANZIBAR - BYE
BC T OSKE 1 - KON. KORTRIJKSE BC maandag 08/10/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - OOSTENDSE BA 3 dinsdag 09/10/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 10/10/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - BC T OSKE 2 woensdag 10/10/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 10/10/2018 19:30

RONDE 4

OOSTENDSE BA 1 - BYE
BC T OSKE 2 - KON. BRUGSE BC 1 maandag 22/10/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - BC T OSKE 1 woensdag 24/10/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - K.BC WARDEN OOM woensdag 24/10/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. KNOKSE ZANZIBAR woensdag 24/10/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - OOSTENDSE BA 2 vrijdag 26/10/2018 19:30

RONDE 5

KON. KORTRIJKSE BC - BYE
BC T OSKE 1 - OOSTENDSE BA 2 maandag 05/11/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K.BC DOS ROESELARE dinsdag 06/11/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM - BC T OSKE 2 woensdag 07/11/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 07/11/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - KON. KNOKSE ZANZIBAR woensdag 07/11/2018 19:30

RONDE 6

KON. BRUGSE BC 1 - BYE
BC T OSKE 2 - OOSTENDSE BA 3 maandag 19/11/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - BC T OSKE 1 woensdag 21/11/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC WARDEN OOM woensdag 21/11/2018 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 21/11/2018 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - OOSTENDSE BA 1 donderdag 22/11/2018 19:30

RONDE 7

BC T OSKE 2 - BYE
BC T OSKE 1 - OOSTENDSE BA 1 maandag 03/12/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 05/12/2018 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 05/12/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 05/12/2018 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - KON. BRUGSE BC 2 donderdag 06/12/2018 19:30

RONDE 8

BC T OSKE 1 - BYE
OOSTENDSE BA 1 - BC T OSKE 2 dinsdag 11/12/2018 19:30
K.BC WARDEN OOM - KON. KNOKSE ZANZIBAR woensdag 12/12/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 12/12/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 12/12/2018 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - KON. BRUGSE BC 2 vrijdag 14/12/2018 19:30

RONDE 9

K.BC DOS ROESELARE - BYE
BC T OSKE 1 - K.BC WARDEN OOM maandag 17/12/2018 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON. BRUGSE BC 1 dinsdag 18/12/2018 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 19/12/2018 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 19/12/2018 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - BC T OSKE 2 donderdag 20/12/2018 19:30

RONDE 10

OOSTENDSE BA 2 - BYE
BC T OSKE 1 - OOSTENDSE BA 3 maandag 07/01/2019 19:30
K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 1 woensdag 09/01/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - BC T OSKE 2 woensdag 09/01/2019 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - K.BC DOS ROESELARE donderdag 10/01/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - KON. BRUGSE BC 1 vrijdag 11/01/2019 19:30

RONDE 11

KON. BRUGSE BC 2 - BYE
BC T OSKE 2 - K.BC DOS ROESELARE maandag 14/01/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - BC T OSKE 1 woensdag 16/01/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. KNOKSE ZANZIBAR woensdag 16/01/2019 19:30
K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 3 woensdag 16/01/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - OOSTENDSE BA 1 vrijdag 18/01/2019 19:30

RONDE 12

OOSTENDSE BA 3 - BYE
BC T OSKE 2 - BC T OSKE 1 maandag 21/01/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K.BC WARDEN OOM woensdag 23/01/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 23/01/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 23/01/2019 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - KON. KORTRIJKSE BC donderdag 24/01/2019 19:30

RONDE 13

K.BC WARDEN OOM - BYE
BC T OSKE 2 - KON. KORTRIJKSE BC maandag 04/02/2019 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON. BRUGSE BC 2 dinsdag 05/02/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 06/02/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 06/02/2019 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - BC T OSKE 1 donderdag 07/02/2019 19:30

RONDE 14

KON. KNOKSE ZANZIBAR - BYE
BC T OSKE 2 - OOSTENDSE BA 2 maandag 18/02/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 20/02/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 20/02/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - K.BC WARDEN OOM woensdag 20/02/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - BC T OSKE 1 vrijdag 22/02/2019 19:30

RONDE 15

OOSTENDSE BA 1 - BYE
BC T OSKE 1 - K.BC DOS ROESELARE maandag 04/03/2019 19:30
K.BC WARDEN OOM - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 06/03/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 06/03/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - BC T OSKE 2 woensdag 06/03/2019 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - OOSTENDSE BA 3 donderdag 07/03/2019 19:30

RONDE 16

KON. KORTRIJKSE BC - BYE
BC T OSKE 2 - K.BC WARDEN OOM maandag 18/03/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 20/03/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - BC T OSKE1 woensdag 20/03/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 1 woensdag 20/03/2019 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - KON. BRUGSE BC 1 donderdag 21/03/2019 19:30

RONDE 17

KON. BRUGSE BC 1 - BYE
BC T OSKE 1 - KON. BRUGSE BC 2 maandag 01/04/2019 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON. KNOKSE ZANZIBAR dinsdag 02/04/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - BC T OSKE 2 woensdag 03/04/2019 19:30
K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 2 woensdag 03/04/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K.BC DOS ROESELARE vrijdag 05/04/2019 19:30

RONDE 18

BC T OSKE 2 - BYE
OOSTENDSE BA 1 - BC T OSKE 1 dinsdag 09/04/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 2 woensdag 10/04/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - KON. KNOKSE ZANZIBAR woensdag 10/04/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 10/04/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - K.BC WARDEN OOM vrijdag 12/04/2019 19:30

RONDE 19

BC T OSKE 1 - BYE
BC T OSKE 2 - OOSTENDSE BA 1 maandag 15/04/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 3 woensdag 17/04/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 17/04/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 17/04/2019 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - K.BC WARDEN OOM donderdag 18/04/2019 19:30

RONDE 20

K.BC DOS ROESELARE - BYE
BC T OSKE 2 - KON. KNOKSE ZANZIBAR maandag 22/04/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 24/04/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 24/04/2019 19:30
K.BC WARDEN OOM - BC T OSKE 1 woensdag 24/04/2019 19:30
KON. KORTRIJKSE BC - OOSTENDSE BA 3 vrijdag 26/04/2019 19:30

RONDE 21

OOSTENDSE BA 2 - BYE
BC T OSKE 2 - KON. BRUGSE BC 2 maandag 29/04/2019 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K.BC WARDEN OOM dinsdag 30/04/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - KON. KORTRIJKSE BC woensdag 01/05/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - BC T OSKE 1 woensdag 01/05/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON. KNOKSE ZANZIBAR woensdag 01/05/2019 19:30

RONDE 22

KON. BRUGSE BC 2 - BYE
BC T OSKE 1 - KON. BRUGSE BC 1 maandag 06/05/2019 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON. KORTRIJKSE BC dinsdag 07/05/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - BC T OSKE 2 woensdag 08/05/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC WARDEN OOM woensdag 08/05/2019 19:30
KON. KNOKSE ZANZIBAR - OOSTENDSE BA 2 donderdag 09/05/2019 19:30