Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2019-2020

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

BC T OSKE - K.BC WARDEN OOM maandag 09/09/2019 19:30
OOSTENDSE BA 1 - K.BC DOS ROESELARE dinsdag 10/09/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 11/09/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 11/09/2019 19:30
KON KNOKSE BZ - K.BC DE GILDE HOGER OP donderdag 12/09/2019 19:30

RONDE 2

K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 3 woensdag 25/09/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 25/09/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 25/09/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 25/09/2019 19:30
KON KNOKSE BZ - BC T OSKE donderdag 26/09/2019 19:30

RONDE 3

BC T OSKE - K.BC DE GILDE HOGER OP maandag 07/10/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 09/10/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 09/10/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 09/10/2019 19:30
KON KNOKSE BZ - K.BC WARDEN OOM donderdag 10/10/2019 19:30

RONDE 4

K.BC DE GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 2 maandag 21/10/2019 19:30
BC T OSKE - OOSTENDSE BA 1 maandag 21/10/2019 19:30
K.BC DOS ROESELARE - KON KNOKSE BZ woensdag 23/10/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - K.BC WARDEN OOM woensdag 23/10/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 23/10/2019 19:30

RONDE 5

OOSTENDSE BA 1 - K.BC DE GILDE HOGER OP dinsdag 05/11/2019 19:30
K.BC WARDEN OOM - K.BC DOS ROESELARE woensdag 06/11/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 06/11/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - BC T OSKE woensdag 06/11/2019 19:30
KON KNOKSE BZ - OOSTENDSE BA 3 donderdag 07/11/2019 19:30

RONDE 6

K.BC DE GILDE HOGER OP - K.BC WARDEN OOM maandag 18/11/2019 19:30
BC T OSKE - OOSTENDSE BA 2 maandag 18/11/2019 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON. BRUGSE BC 1 dinsdag 19/11/2019 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 20/11/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - KON KNOKSE BZ woensdag 20/11/2019 19:30

RONDE 7

K.BC DE GILDE HOGER OP - KON. BRUGSE BC 2 maandag 02/12/2019 19:30
BC T OSKE - OOSTENDSE BA 3 maandag 02/12/2019 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON KNOKSE BZ dinsdag 03/12/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - K.BC WARDEN OOM woensdag 04/12/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 04/12/2019 19:30

RONDE 8

K.BC DE GILDE HOGER OP - K.BC DOS ROESELARE maandag 16/12/2019 19:30
BC T OSKE - KON. BRUGSE BC 1 maandag 16/12/2019 19:30
K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 1 woensdag 18/12/2019 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON KNOKSE BZ woensdag 18/12/2019 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 18/12/2019 19:30

RONDE 9

K.BC DE GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 3 maandag 06/01/2020 19:30
OOSTENDSE BA 1 - KON. BRUGSE BC 2 dinsdag 07/01/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - KON KNOKSE BZ woensdag 08/01/2020 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC WARDEN OOM woensdag 08/01/2020 19:30
K.BC DOS ROESELARE - BC T OSKE woensdag 08/01/2020 19:30

RONDE 10

K.BC DE GILDE HOGER OP - KON KNOKSE BZ maandag 20/01/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 22/01/2020 19:30
OOSTENDSE BA 3 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 22/01/2020 19:30
K.BC WARDEN OOM - BC T OSKE woensdag 22/01/2020 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 1 woensdag 22/01/2020 19:30

RONDE 11

K.BC DE GILDE HOGER OP - KON. BRUGSE BC 1 maandag 03/02/2020 19:30
BC T OSKE - KON KNOKSE BZ maandag 03/02/2020 19:30
OOSTENDSE BA 1 - OOSTENDSE BA 2 dinsdag 04/02/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 05/02/2020 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC WARDEN OOM woensdag 05/02/2020 19:30

RONDE 12

K.BC DE GILDE HOGER OP - BC T OSKE maandag 17/02/2020 19:30
OOSTENDSE BA 1 - OOSTENDSE BA 3 dinsdag 18/02/2020 19:30
K.BC WARDEN OOM - KON KNOKSE BZ woensdag 19/02/2020 19:30
OOSTENDSE BA 2 - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 19/02/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - K.BC DOS ROESELARE woensdag 19/02/2020 19:30

RONDE 13

OOSTENDSE BA 1 - BC T OSKE dinsdag 03/03/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 3 woensdag 04/03/2020 19:30
OOSTENDSE BA 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 04/03/2020 19:30
K.BC WARDEN OOM - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 04/03/2020 19:30
KON KNOKSE BZ - K.BC DOS ROESELARE donderdag 05/03/2020 19:30

RONDE 14

K.BC DE GILDE HOGER OP - OOSTENDSE BA 1 maandag 16/03/2020 19:30
BC T OSKE - KON. BRUGSE BC 2 maandag 16/03/2020 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K.BC WARDEN OOM woensdag 18/03/2020 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON KNOKSE BZ woensdag 18/03/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 2 woensdag 18/03/2020 19:30

RONDE 15

OOSTENDSE BA 2 - BC T OSKE woensdag 01/04/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 01/04/2020 19:30
K.BC WARDEN OOM - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 01/04/2020 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 3 woensdag 01/04/2020 19:30
KON KNOKSE BZ - KON. BRUGSE BC 2 donderdag 02/04/2020 19:30

RONDE 16

KON. BRUGSE BC 2 - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 15/04/2020 19:30
OOSTENDSE BA 3 - BC T OSKE woensdag 15/04/2020 19:30
K.BC WARDEN OOM - KON. BRUGSE BC 1 woensdag 15/04/2020 19:30
K.BC DOS ROESELARE - OOSTENDSE BA 2 woensdag 15/04/2020 19:30
KON KNOKSE BZ - OOSTENDSE BA 1 donderdag 16/04/2020 19:30

RONDE 17

OOSTENDSE BA 1 - K.BC WARDEN OOM dinsdag 28/04/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 1 - BC T OSKE woensdag 29/04/2020 19:30
OOSTENDSE BA 3 - KON. BRUGSE BC 2 woensdag 29/04/2020 19:30
K.BC DOS ROESELARE - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 29/04/2020 19:30
KON KNOKSE BZ - OOSTENDSE BA 2 donderdag 30/04/2020 19:30

RONDE 18

BC T OSKE - K.BC DOS ROESELARE maandag 04/05/2020 19:30
KON. BRUGSE BC 2 - OOSTENDSE BA 1 woensdag 06/05/2020 19:30
OOSTENDSE BA 3 - K.BC DE GILDE HOGER OP woensdag 06/05/2020 19:30
K.BC WARDEN OOM - OOSTENDSE BA 2 woensdag 06/05/2020 19:30
KON KNOKSE BZ - KON. BRUGSE BC 1 donderdag 07/05/2020 19:30