Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2018-2019

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

K.BC DE STER NINOVE - BC QUALITY ZELE 2 dinsdag 11/09/2018 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 vrijdag 14/09/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - BC KASTEELDREEF vrijdag 14/09/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC T SLEEPBOOTJE vrijdag 14/09/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 14/09/2018 19:30

RONDE 2

K.BC ONS HUIS 2 - K.BC ARGOS WESTVELD maandag 24/09/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC DE STER NINOVE woensdag 26/09/2018 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - BC KASTEELDREEF donderdag 27/09/2018 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 28/09/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 28/09/2018 19:30

RONDE 3

K.BC DE STER NINOVE - BC KUNST VERMAAK 1 dinsdag 09/10/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC ONS HUIS 2 woensdag 10/10/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 12/10/2018 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC KASTEELDREEF vrijdag 12/10/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 vrijdag 12/10/2018 19:30

RONDE 4

K.BC DE STER NINOVE - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 dinsdag 23/10/2018 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC ONS HUIS 2 donderdag 25/10/2018 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 25/10/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 26/10/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 26/10/2018 19:30

RONDE 5

K.BC ONS HUIS 2 - K.BC DE STER NINOVE maandag 05/11/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - BC KASTEELDREEF woensdag 07/11/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 vrijdag 09/11/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 09/11/2018 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 09/11/2018 19:30

RONDE 6

K.BC ONS HUIS 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 maandag 19/11/2018 19:30
K.BC DE STER NINOVE - BC KASTEELDREEF dinsdag 20/11/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.A. UNION SANDEMAN woensdag 21/11/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 23/11/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 23/11/2018 19:30

RONDE 7

BC KASTEELDREEF - BC QUALITY ZELE 2 donderdag 06/12/2018 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - K.A. UNION SANDEMAN donderdag 06/12/2018 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 07/12/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 07/12/2018 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC T SLEEPBOOTJE vrijdag 07/12/2018 19:30

RONDE 8

K.BC DE STER NINOVE - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 dinsdag 11/12/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - BC KUNST VERMAAK 1 woensdag 12/12/2018 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC KASTEELDREEF vrijdag 14/12/2018 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 14/12/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 14/12/2018 19:30

RONDE 9

K.BC DE STER NINOVE - K.A. UNION SANDEMAN dinsdag 18/12/2018 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - BC QUALITY ZELE 2 woensdag 19/12/2018 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 20/12/2018 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 21/12/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 vrijdag 21/12/2018 19:30

RONDE 10

K.BC ONS HUIS 2 - K.A. UNION SANDEMAN maandag 28/01/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC ARGOS WESTVELD woensdag 30/01/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - BC KUNST VERMAAK 1 donderdag 31/01/2019 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 donderdag 31/01/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 01/02/2019 19:30

RONDE 11

K.BC DE STER NINOVE - BC T SLEEPBOOTJE dinsdag 12/02/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 donderdag 14/02/2019 19:00
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 15/02/2019 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD - K.BC ONS HUIS 2 vrijdag 15/02/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 2 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 15/02/2019 19:30

RONDE 12

K.BC ONS HUIS 2 - BC T SLEEPBOOTJE maandag 25/02/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 donderdag 28/02/2019 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - BC QUALITY ZELE 2 donderdag 28/02/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 01/03/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - K.A. UNION SANDEMAN vrijdag 01/03/2019 19:30

RONDE 13

K.BC ONS HUIS 2 - BC KASTEELDREEF maandag 11/03/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 woensdag 13/03/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 15/03/2019 19:00
BC KUNST VERMAAK 1 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 15/03/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 15/03/2019 19:30

RONDE 14

K.BC DE STER NINOVE - K.BC ONS HUIS 2 dinsdag 26/03/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - BC T SLEEPBOOTJE donderdag 28/03/2019 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - K.BC ARGOS WESTVELD donderdag 28/03/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 29/03/2019 19:00
BC QUALITY ZELE 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 vrijdag 29/03/2019 19:30

RONDE 15

BC KASTEELDREEF - K.BC DE STER NINOVE donderdag 04/04/2019 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - K.BC ONS HUIS 2 donderdag 04/04/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - BC T SLEEPBOOTJE vrijdag 05/04/2019 19:00
K.BC ARGOS WESTVELD - BC QUALITY ZELE 2 vrijdag 05/04/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - BC KUNST VERMAAK 1 vrijdag 05/04/2019 19:30

RONDE 16

K.BC ONS HUIS 2 - BC KUNST VERMAAK 1 maandag 15/04/2019 19:30
K.BC DE STER NINOVE - K.BC ARGOS WESTVELD dinsdag 16/04/2019 19:30
BC T SLEEPBOOTJE - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 woensdag 17/04/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC SINT MARTINUS AALST 3 vrijdag 19/04/2019 19:00
BC QUALITY ZELE 2 - BC KASTEELDREEF vrijdag 19/04/2019 19:30

RONDE 17

K.BC ONS HUIS 2 - BC QUALITY ZELE 2 maandag 29/04/2019 19:30
BC KASTEELDREEF - K.A. UNION SANDEMAN donderdag 02/05/2019 19:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - K.BC DE STER NINOVE donderdag 02/05/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 1 - BC T SLEEPBOOTJE vrijdag 03/05/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 2 - K.BC ARGOS WESTVELD vrijdag 03/05/2019 19:30

RONDE 18

K.BC ONS HUIS 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 2 maandag 06/05/2019 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 3 - BC KUNST VERMAAK 1 donderdag 09/05/2019 19:30
K.A. UNION SANDEMAN - K.BC DE STER NINOVE vrijdag 10/05/2019 19:00
BC QUALITY ZELE 2 - BC T SLEEPBOOTJE vrijdag 10/05/2019 19:30
K.BC ARGOS WESTVELD - BC KASTEELDREEF vrijdag 10/05/2019 19:30