Beker Der Gewesten Beide Vlaanderen 2018-2019

Koninklijke Belgische Biljartbond

Kalender

RONDE 1

K.BC METRO - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 08/09/2018 14:30
KON. EEKLOSE BC - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 08/09/2018 15:00
K.BC ELK WEIRD HEM - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 10/09/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC ONS HUIS 1 vrijdag 14/09/2018 19:30

RONDE 2

K.BC METRO - BC KUNST VERMAAK 2 zaterdag 22/09/2018 14:30
KON. EEKLOSE BC - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 zaterdag 22/09/2018 15:00
K.BC ONS HUIS 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT woensdag 26/09/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 28/09/2018 19:30

RONDE 3

K.BC METRO - K.BC ONS HUIS 1 zaterdag 06/10/2018 14:30
K.BC ELK WEIRD HEM - KON. EEKLOSE BC maandag 08/10/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 dinsdag 09/10/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - BC QUALITY ZELE 1 vrijdag 12/10/2018 19:30

RONDE 4

KON. EEKLOSE BC - K.BC ONS HUIS 1 zaterdag 20/10/2018 15:00
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC METRO maandag 22/10/2018 19:30
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC QUALITY ZELE 1 maandag 22/10/2018 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 26/10/2018 19:30

RONDE 5

K.BC ELK WEIRD HEM - BC KUNST VERMAAK 2 maandag 05/11/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - KON. EEKLOSE BC dinsdag 06/11/2018 19:30
K.BC ONS HUIS 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 woensdag 07/11/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC METRO vrijdag 09/11/2018 19:30

RONDE 6

KON. EEKLOSE BC - K.BC METRO zaterdag 17/11/2018 15:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - BC KUNST VERMAAK 2 maandag 19/11/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC QUALITY ZELE 1 dinsdag 20/11/2018 19:30
K.BC ONS HUIS 1 - K.BC ELK WEIRD HEM woensdag 21/11/2018 19:30

RONDE 7

K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 maandag 03/12/2018 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC METRO dinsdag 04/12/2018 19:30
K.BC ONS HUIS 1 - BC KUNST VERMAAK 2 woensdag 05/12/2018 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - KON. EEKLOSE BC vrijdag 07/12/2018 19:30

RONDE 8

K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC METRO maandag 28/01/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ELK WEIRD HEM dinsdag 29/01/2019 19:30
K.BC ONS HUIS 1 - BC QUALITY ZELE 1 woensdag 30/01/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - KON. EEKLOSE BC vrijdag 01/02/2019 19:30

RONDE 9

K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - KON. EEKLOSE BC maandag 11/02/2019 19:30
K.BC ELK WEIRD HEM - BC QUALITY ZELE 1 maandag 11/02/2019 19:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - K.BC ONS HUIS 1 dinsdag 12/02/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC METRO vrijdag 15/02/2019 19:30

RONDE 10

KON. EEKLOSE BC - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 23/02/2019 15:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT maandag 25/02/2019 19:30
K.BC ONS HUIS 1 - K.BC METRO woensdag 27/02/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - BC KUNST VERMAAK 2 vrijdag 01/03/2019 19:30

RONDE 11

K.BC METRO - K.BC ELK WEIRD HEM zaterdag 09/03/2019 14:30
ACADEMIE CENTRUM GENT - BC KUNST VERMAAK 2 dinsdag 12/03/2019 19:30
K.BC ONS HUIS 1 - KON. EEKLOSE BC woensdag 13/03/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 15/03/2019 19:30

RONDE 12

K.BC METRO - BC QUALITY ZELE 1 zaterdag 23/03/2019 14:30
KON. EEKLOSE BC - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 23/03/2019 15:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ONS HUIS 1 maandag 25/03/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ELK WEIRD HEM vrijdag 29/03/2019 19:30

RONDE 13

K.BC METRO - KON. EEKLOSE BC zaterdag 30/03/2019 14:30
K.BC ELK WEIRD HEM - K.BC ONS HUIS 1 maandag 01/04/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC SINT MARTINUS AALST 1 vrijdag 05/04/2019 19:30
BC QUALITY ZELE 1 - ACADEMIE CENTRUM GENT vrijdag 05/04/2019 19:30

RONDE 14

K.BC METRO - ACADEMIE CENTRUM GENT zaterdag 06/04/2019 14:30
KON. EEKLOSE BC - BC QUALITY ZELE 1 zaterdag 06/04/2019 15:00
K.BC SINT MARTINUS AALST 1 - K.BC ELK WEIRD HEM maandag 08/04/2019 19:30
BC KUNST VERMAAK 2 - K.BC ONS HUIS 1 vrijdag 12/04/2019 19:30